Sverigetempot 2021
Overview

Registered riders

The following riders are registered currently. When the ride is started, you can follow rider progress on this page.

Only participants with paid registration fee is displated. Preregistered only riders are not displayed.

Start group Start First name Last name City Club
02 jul 09:00 Anders Blyckert Västerås CK Distans
02 jul 09:00 Morgan Einarsson Torsby Sk Bore Torsby Cykel
03 jul 09:00 Jonas Nordin Skövde CK Distans
03 jul 09:00 Peter Tonér Köping CK Distans
02 jul 09:00 Per Eric Rosén Uppsala Randonneur Stockholm
01 jul 09:00 Christopher Forslund Stockholm
03 jul 09:00 Benjamin Hell Söderköping CK DIstans
01 jul 09:00 Simon Mattsson Trollhättan CK Distans
03 jul 09:00 Peter Lundgren Linköping Mera Lera MTB
03 jul 09:00 Günter Andreason Falkenberg Rooster Club Varberg
03 jul 09:00 Christian Persson Gävle Gävle CA
02 jul 09:00 Christofer Barrett Stockholm CK Valhall
03 jul 09:00 Nils Calmsund Staffanstorp Milslukaren
01 jul 09:00 William (Billy) White Hägersten Örnsberg runners
02 jul 09:00 Giorgio Bozza Concordia Sagittaria Cicloturistica Portogruarese
01 jul 09:00 Hsuan Chiu Lu TAICHUNG Riding For Love
01 jul 12:00 Amy Lippe Brooklyn, NY RUSA
01 jul 09:00 Kristian Soltesz Lund
02 jul 09:00 Tobias Andersson Linköping CK Hymer
01 jul 09:00 Johan Fogelberg Hägersten -
01 jul 12:00 Jesper Thunstedt UMEÅ Team Vegan
03 jul 09:00 Tore Fosse Varberg CCC
02 jul 09:00 Johan Sundell UPPLANDS VÄSBY SMACK
03 jul 09:00 Tobias Gustafsson Limmared Randonneur Stockholm
01 jul 09:00 Gert-Åke Rosqvist Beddingestrand Milslukaren
02 jul 09:00 Jesper Jonsson Bandhagen CSV
03 jul 09:00 Magnus Källström Hägersten
02 jul 09:00 Fredrik Holmqvist Nacka Dynamo Tanto
03 jul 09:00 Martin Nilsson Linköping CK Hymer
02 jul 09:00 Alexander Aderklint Stockholm Baroudeur Fietsclub
02 jul 09:00 Karin Kebbe Helin STOCKHOLM Dynamo Tanto
01 jul 09:00 Adam Krabbe Stockholm Randonneur Stockholm
03 jul 09:00 Roger Lundblad Huddinge SUMO Cycling Club
03 jul 09:00 Jonas Wikman Huddinge
03 jul 09:00 Martin Rosén-Lidholm Bunkeflostrand Cykelklubben Milslukaren
03 jul 09:00 Rasmus Enlund Västerås CK Distans
01 jul 09:00 Michael Henriksen Åled
01 jul 09:00 Chi-Wei Hsieh Stockholm Randonnuers Stockholm
02 jul 09:00 Felix Unsöld Stockholm
02 jul 09:00 Björn Juretzki Aachen
01 jul 09:00 Johan Melinder Stockholm
01 jul 09:00 Sölve Johansson Bankeryd La Lepre Stanca
01 jul 09:00 Siri Tolander Bromma
02 jul 09:00 Max Lindberg Stockholm Stockholm Randonneur
01 jul 09:00 Martin Henrysson Karlstad Randonneur Stockholm
02 jul 09:00 Reinier Nijdam Wiesbaden
02 jul 09:00 Martin Čermák Prague REPETE CYCLES
03 jul 09:00 Marcus Silwer Djursholm SUMO Cycling Club
01 jul 09:00 Niklas Karlsson Olofstorp
03 jul 09:00 Per Andersson Bohus Team Kungälv
01 jul 09:00 Jesper Ekvall Munka Ljungby Milslukaren
01 jul 09:00 Espen Skancke Mölndal G.O.A.T
01 jul 09:00 Hans-Udo Vieten Berlin
01 jul 09:00 Anders Ryman Årsta My Inverted Stomach
01 jul 09:00 Jens Wyke Stockholm Randonneur Stockholm
02 jul 09:00 Gerald Hildebrandt Berlin FLUX RC
01 jul 09:00 Hans-Daniel Steiner Sjöbo CK Lunedi
03 jul 09:00 Erik Lönn Österskär Randonneur Stockholm
03 jul 09:00 Holger Röthig Essen RSC Essen-Kettwig
01 jul 09:00 Stefan Ericsson Linköping Frihetskraft.se
01 jul 09:00 Jonas Nilsson Vendelsö Randonneur Stockholm
03 jul 09:00 Adrian Nilsson Huddinge Randonneur Stockholm
01 jul 09:00 Andrew Cater Sheffield
01 jul 09:00 Eyvind Bergström Bagarmossen Randonneur Stockholm
01 jul 09:00 Milan Galik Heby
01 jul 09:00 Lisa Finné Stockholm Randonneur Stockholm
03 jul 09:00 Mattias Södereng Sala IFK Sala
01 jul 09:00 Torbjörn Röös Kristinehamn
01 jul 09:00 Thomas Egrelius Älvsjö Team Diabetes Riders
03 jul 09:00 Dag Forsén Norrköping Kolmården MTB
01 jul 12:00 Géraldine Ventoruzzo Versailles
01 jul 09:00 Katja Kircher Linköping Mera Lera Mtb
01 jul 12:00 Robert Englund Stockholm
03 jul 09:00 Hartmut Hoburg Warberg ARA Ostfalen
03 jul 09:00 Rickard Perman Årsta
02 jul 09:00 Per Olof Sjögren Göteborg HCK
01 jul 09:00 Eskil Jakobsson Lund Ingen
03 jul 09:00 Rasmus Juvik København NV Audax Danmark / ABC cykling
02 jul 09:00 Sven Cederberg Uppsala Randonneur Stockholm
03 jul 09:00 Holger Seidel Braunschweig ARA Ostfalen
01 jul 09:00 Hans Georg Dehnert Limburg ARA Niederrhein
02 jul 09:00 Mattias Molin Malmö Milslukaren
01 jul 09:00 John Nilsson Östersund
03 jul 09:00 Michael Johansson Linköping CK Hymer
01 jul 09:00 Ludvig Fischerström Visby
01 jul 09:00 Gabriel Kanulf Stockholm
01 jul 09:00 Albert Kircher Linköping Mera Lera MTB
01 jul 12:00 Anna Lindén Stockholm
01 jul 09:00 Daniel Lim Sundbyberg Randonnuer Stockholm
02 jul 09:00 Andre Raabe Dresden
02 jul 09:00 Peter Meisel Dresden
01 jul 09:00 Magnus Skogsberg Ekerö Randonneur Stockholm
02 jul 09:00 Martin Kraemer Eckernfoerde RG Eckernfoerde
02 jul 09:00 Roland Kämpf Bordesholm
01 jul 09:00 Peder Ohlis Stockholm Randonneur Stockholm
01 jul 09:00 Jan Erik Jensen fredriksdal
03 jul 09:00 Christian Ekdahl Oslo Scandorando
02 jul 09:00 Frank Sent Düsseldorf Wittlaer Racers
02 jul 09:00 Patch Hofweber Göteborg Scando Rando
01 jul 09:00 Martin Karlsson Västerås Vck
02 jul 09:00 Lian von Leeuwen CSV
01 jul 09:00 Timon Lapawczyk Göteborg
01 jul 09:00 Jonas Nygard Minneapolis Minnesota Randonneurs
01 jul 09:00 Prashanth Dwarakanath Linkoping CK Hymer
02 jul 09:00 Rasmus Mølgaard Bech Frederiksberg
02 jul 09:00 Klas Utbult Öckerö Lygnens venner
02 jul 09:00 Björn Adler Göteborg Partille CK
01 jul 09:00 Jorunn De Bruyn Kapellen
01 jul 09:00 Jonas Majerski Seminole
03 jul 09:00 Staffan Bergvall Solna Stockholm CK
01 jul 09:00 Gerd Hantsche Jena USV Jena
03 jul 09:00 Lars Espen Kristiansen Larkollen Brothers in Arms
03 jul 09:00 Ole Asbjørn Solberg Vollen Brothers in arms
03 jul 09:00 Jonathan Sigemo Vallentuna
03 jul 09:00 Anna Friborg Varberg Rooster Club Varberg
01 jul 09:00 Torbjörn Berg Lundin Göteborg CK Distans
02 jul 09:00 Janusz Grudzien Össjö
01 jul 09:00 Nazar Netterström stockholm
02 jul 09:00 Magnus Eveman Järfälla Randonneur Stockholm
01 jul 09:00 Remias De Donder Opwijk
01 jul 09:00 Bahadir Güngör Göteborg
02 jul 09:00 Johan Mölleborn Ekerö KBCK
02 jul 09:00 Carl Mölleborn Bålsta KBCK
01 jul 09:00 Fredrik Lundgren Mjölby
01 jul 09:00 Jack Taube Stockholm
01 jul 09:00 Jesper Andersson Bromma Stenhåvers ck
01 jul 09:00 Tommy Persson Helsingborg CK Fix
02 jul 09:00 Hans Amby Lerum Sävedalens CK
01 jul 09:00 Peter Gran Stockholm
03 jul 09:00 Fredrik Millertson Staffanstorp Örebrocyklisterna
02 jul 09:00 Kai Frieske Ödeshög Spalter Boet
01 jul 09:00 Karl Landin Malmö
01 jul 09:00 Petra Kanvall Asperö HCK
01 jul 09:00 Martin Bonta Tranås Tranås CK
02 jul 09:00 Damian Phillips Nacka
02 jul 09:00 Magnus Gustafsson Gustavsberg
02 jul 09:00 Carl von Walter Luleå

About this page · Policy for cookies and data